Prenatest
DocMaterniT21 Örnek Sonuç Raporu Doc Prenatest Örnek Sonuç Raporu DocBilgilendirme Broşürü

Serbest DNA (cfDNA) testlerini nerede yaptırabilirim?


PrenaTest, MaterniT 21 plus prenatal testlerini yaptırabileceğiniz kurumların listesi il bazında oluşturulmaktadır. Testler hakkında en güncel bilgilere ulaşmak ve güvenilir bir şekilde testi yaptırmek için lütfen öncelikle 0533 474 21 64 numaralı telefonu arayarak bilgilendirme ekibimize ulaşınız. Alanında uzman ekibimiz tarafından detaylı bilgilendirme sonrası size en yakın merkezin iletişim bilgileri verilecek ve sizin için uygun olan zamanda doğru testin, doğru yerde yapılması sağlanacaktır.

Donegen Genetik Hastalıkları Tanı Merkezi

Adres     :İstanbul Caddesi Telekom Sokak Arcadium 1, Kat:1 D:18 34077 Göktürk Eyüp

 

Tıbbi konularda danışmak amacıyla Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olan tıbbi danışmanımız Uzm. Dr. Sanlı ERKAN'a haftanın her günü 08.30 – 21.30 saatleri arasında aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz. İkili,üçlü,dörtlü test sonuçlarınızı veya ultrason raporlarınızı günün her saati WhastsApp yoluyla ileterek uzman doktorumuzdan ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.


WhatsApp
0533 474 21 64 (Uzm. Dr. Sanlı Erkan)

 

İletişim Formu
PrenaTest hakkında merak ettiğiniz soruları ve kendi durumunuzu aşağıdaki kutucuklara kolayca işaretleyin, Sorularınızı cevaplamak için genetik test bilgilendirme ekibimiz sizlere hızlıca ulaşsın.
PrenaTest, serbest fetal DNA testi hakkında genel bilgi almak istiyorum.
Hiçbir riskim yok, yaşım genç, sadece emin olmak için tedbir amaçlı PrenaTest yaptırmak istiyorum.
Yaşım 35 üzerinde, başka hiçbir risk görülmedi, tedbir amaçlı olarak PrenaTest yaptırmak istiyorum.
Tahlilimde Down Sendromu (Trizomi 21) için risk çıktı, göbekten su aldırma (Amniyosentez) istemiyorum. Bebeğimi riske atmadan, serbest fetal DNA testi – PrenaTest nasıl yapabilirim?
İkili tarama testim normaldi ama üçlü / dörtlü testte Down Sendromu (Trizomi 21) için risk çıktı, göbekten su aldırma (Amniyosentez) istemiyorum.
Tahlilimde Edward / Patau Sendromu (Trizomi 18 / 13) için risk çıktı, göbekten su aldırma (Amniyosentez) istemiyorum.
Ultrasonda ense kalınlığı görüldü, göbekten su aldırma (Amniyosentez) istemiyorum. Bebeğimi riske atmadan, serbest fetal DNA testi – PrenaTest nasıl yapabilirim?
Detaylı ultrason incelemesinde bazı şüpheli bulgular görüldü (kalpte parlaklık, beyinde kist, böbrekte genişleme, ARSA bulgusu, tek arter tek ven, ense kalınlığı, burun kemiğinde kısalık, kemiklerde kısalık, vb) göbekten su aldırma (Amniyosentez) istemiyorum.
PrenaTest – serbest fetal DNA testini en yakın nerede yaptırabilirim? (Lütfen aşağıdaki mesaj alanına bulunduğunuz yeri yazınız)
PrenaTest – serbest fetal DNA testinin fiyatı nedir?
PrenaTest – serbest fetal DNA test bedelini Özel Sağlık Sigortaları karşılıyor mu?
PrenaTest – serbest fetal DNA testinin sonucunu kaç günde alabilirim?
  (Lütfen sağdaki 5 haneli yazıyı giriniz)